niedziela , 11 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
mat. prasowe

[Zapowiedź] Finał Rundy Drift Open POLISH DRIFT SERIES Autodrom Pomorze 14-15.10.2017

Już drugi raz w tym roku, w miejscowości Pszczółki, na nowo powstałym Autodromie Pomorze, seria Drift Open zawita wraz z wieloma zawodnikami driftingowymi z całej Polski. Będzie to V runda serii, a zarazem runda finałowa, podczas której rozstrzygną się losy czołowych zawodników.

Drift Open to jedna z czołowych lig driftingowych w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła w 2008 r. odnosząc wiele sukcesów i budując pozytywny wizerunek tego motorsportu. Hasło przewodnie Drift Open to Keep Drifting Fun.

mat. prasowe
mat. prasowe

Podczas rundy na torze Autodrom Pomorze, organizatorzy zapowiadają mnóstwo pozytywnych emocji, ryk silników, kłęby dymu, szybkie i taktyczne przejazdy oraz rywalizację na najwyższym poziomie.

mat. prasowe
mat. prasowe

Zgłoszenia zawodników spływają każdego dnia, zatem dwa dni będą wypełnione licznymi emocjonującymi przejazdami w kontrolowanym poślizgu. Oczywiście na liście startujących nie zabrakło najmłodszego zawodnika – Jasia Borawskiego (13 lat), który przez cały sezon zrobił niesamowite postępy w driftingu. Na torze, nie zabraknie także kobiecego akcentu, a to za sprawą różowego Predatora Królowej Polskiego Driftingu –  Karoliny Pilarczyk.

Już dziś zapraszamy na dwa dni niesamowitych emocji, fanów jazdy w kontrolowanym poślizgu oraz mocnych silników. Zapewniamy niezapomniane chwile wśród ludzi, kochających drifting.

Szczegółowe informacje na stronie  http://driftopen.com/v-runda-14-15-10-2017-autodrom-pomorze/

 

 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Policjant pomógł zagubionemu danielowi na trójmiejskiej obwodnicy

Policjant ruchu drogowego z Gdańska podjął dzisiaj nietypową interwencję. Funkcjonariusz na gdańskim odcinku obwodnicy zajął …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *