Strona główna / Wiadomości / Spotkania/zloty/eventy / [Zapowiedź] Track Day na Autodromie Pomorze 26 października

[Zapowiedź] Track Day na Autodromie Pomorze 26 października

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników motoryzacji, którzy potrzebują torowego doświadczenia! W sobotę 26 października na Autodromie Pomorze w Pszczółkach zostanie zorganizowany Track Day. Jest to trening na profesjonalnym torze wyścigowym dla amatorów. Udział w nim może wziąć każdy kierowca auta osobowego, który chce doszlifować swoje umiejętności, a jednocześnie w kontrolowanych warunkach poczuć adrenalinę podczas jazdy na torze.

Aby wziąć udział w Track Day wystarczy posiadać prawo jazdy kat. B i ważne ubezpieczenie OC. Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie danych technicznych Twojego samochodu (marka, pojemność i moc silnika). Dzięki temu możliwe będzie ustalenie podgrupy aut wyjeżdżających na tor.

Dodatkową atrakcję w tym dniu będzie obecność Macieja Pawelca – kierowcy wyścigowego i instruktora techniki jazdy. Zanim wyjedziesz na tor, Maciej da Ci kilka cennych wskazówek, jak radzić sobie na profesjonalnym torze wyścigowym. W czasie całego Track Day będziesz mógł skorzystać z jego porad.

Harmonogram Track Day’a na Autodromie Pomorze:

9.00 – 10.00 – rejestracja uczestników
10.00 – 11.00 – odprawa i instruktaż Macieja Pawelca
11.00 – 17.00 – przejazdy po torze
17.00  – zakończenie imprezy

Ilość uczestników: 10-45 osób

Cena: 180 zł/osoba

Zapisy: Przedpłata na konto do 21 X wraz potwierdzeniem wpłaty na email oraz zgłoszeniem (imię i nazwisko, dana techniczne auta: marka, pojemność i moc silnika).

Nr konta: 68 1090 2590 0000 0001 3080 9869

E-mail: biuro@autodrompomorze.pl

Potwierdzenie uczestnictwa: W chwili zaksięgowania wpłaty na koncie, organizatorzy wyślą mailowo potwierdzenie uczestnictwa w Track Day.

Źródło: ODTJ Autodrom Pomorze 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Lista największych dealerów TOP50 za 2019 rok – „trójmiasto” na podium!

Dzisiaj opublikowano kolejną edycję Listy TOP50, czyli zestawienia największych grup dealerskich. Jest to coroczny ranking ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *