Slider
Slider

[Zapowiedź] Track Day na Autodromie Pomorze 26 października

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników motoryzacji, którzy potrzebują torowego doświadczenia! W sobotę 26 października na Autodromie Pomorze w Pszczółkach zostanie zorganizowany Track Day. Jest to trening na profesjonalnym torze wyścigowym dla amatorów. Udział w nim może wziąć każdy kierowca auta osobowego, który chce doszlifować swoje umiejętności, a jednocześnie w kontrolowanych warunkach poczuć adrenalinę podczas jazdy na torze.

Aby wziąć udział w Track Day wystarczy posiadać prawo jazdy kat. B i ważne ubezpieczenie OC. Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie danych technicznych Twojego samochodu (marka, pojemność i moc silnika). Dzięki temu możliwe będzie ustalenie podgrupy aut wyjeżdżających na tor.

Dodatkową atrakcję w tym dniu będzie obecność Macieja Pawelca – kierowcy wyścigowego i instruktora techniki jazdy. Zanim wyjedziesz na tor, Maciej da Ci kilka cennych wskazówek, jak radzić sobie na profesjonalnym torze wyścigowym. W czasie całego Track Day będziesz mógł skorzystać z jego porad.

Harmonogram Track Day’a na Autodromie Pomorze:

9.00 – 10.00 – rejestracja uczestników
10.00 – 11.00 – odprawa i instruktaż Macieja Pawelca
11.00 – 17.00 – przejazdy po torze
17.00  – zakończenie imprezy

Ilość uczestników: 10-45 osób

Cena: 180 zł/osoba

Zapisy: Przedpłata na konto do 21 X wraz potwierdzeniem wpłaty na email oraz zgłoszeniem (imię i nazwisko, dana techniczne auta: marka, pojemność i moc silnika).

Nr konta: 68 1090 2590 0000 0001 3080 9869

E-mail: biuro@autodrompomorze.pl

Potwierdzenie uczestnictwa: W chwili zaksięgowania wpłaty na koncie, organizatorzy wyślą mailowo potwierdzenie uczestnictwa w Track Day.

Źródło: ODTJ Autodrom Pomorze 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przyjechał na stację mimo zakazu prowadzenia i uszkodził dystrybutor

Kryminalni zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo uszkodzenia mienia. Według ustaleń mundurowych sprawca pistoletem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *