Strona główna / Wiadomości / Spotkania/zloty/eventy / [Zapowiedź] VIII Parada MINI Rodziny w Gdyni. Motyw przewodni: #60 Years Challenge
Fot. foto-klatka.pl

[Zapowiedź] VIII Parada MINI Rodziny w Gdyni. Motyw przewodni: #60 Years Challenge

W najbliższą sobotę, 15 czerwca – Gdynię po raz ósmy opanują samochody marki MINI. Wielak parada „Miniaków” organizowana przez dealera MINI Zdunek to okazja do podziwiania kultowych klasycznych Mini jak i nowszych MINI – powstałych pod skrzydłami BMW. To także masa pozytywnej energii i radości, płynąca od posiadaczy i miłośników tych samochodów. 

Tegoroczna impreza odbywa się pod hasłem jubileuszu – 60-tych urodzin marki!

Start imprezy odbędzie się o godzinie 10:00 w salonie MINI Zdunek, Gdynia ul. Druskiennicka 1a. Z salonu kolumna ruszy w kierunku Polanki Redłowskiej, skąd wystartuje pełen niespodzianek Rajd Turystyczny. Wizyty uczestników, można się także spodziewać na Skwerze Kościuszki chwilę po godzinie 10:00.

Finał spotkania to położony nad malowniczym jeziorem Camping 20 w Przywidzu. Zanim dotrze tam Parada, uczestnicy odwiedzą również wiele zakątków Kaszub. Trasa jest jednak niespodzianką dla biorących udział w imprezie.

Więcej informacji: TUTAJ

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Efekt weekendowych działań gdyńskiej drogówki i zapowiedź kolejnych

W miniony weekend funkcjonariusze gdyńskiej drogówki przeprowadzili działania kontrolno-profilaktyczne. Akcja była związana z utrzymaniem bezpieczeństwa ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *