Slider
Slider
mat. prasowe

[Zapowiedź] XI Pokaz Aut 2018 parking przy Kuźni Wodnej w Oliwie

Od ponad 10 lat w pierwszą niedzielę października wokół unikatowego obiektu techniki w Oliwie gromadzili się miłośnicy i pasjonaci zabytkowej motoryzacji z Pomorza, Trójmiasta i nie tylko. Obiekt w tym czasie stał się ikoną gdańskich zlotów motoryzacyjnych. Chcemy zaprosić na 11 edycję „Pokazu Aut” do Kuźni Wodnej w Oliwie.

Pasja i zamiłowanie do motoryzacji wśród pasjonatów zmobilizowała byłego organizatora pokazów wraz z przyjaciółmi do realizacji kolejnego pokazu tak jak w latach poprzednich.

mat. prasowe
mat. prasowe

Zapraszamy wszystkich posiadaczy zabytkowych samochodów, jednośladów, klasyków jak i ciekawych pojazdów oraz wszystkich sympatyków automobili i automaniaków na kolejny jesienny Pokaz Aut w dniu 7 października 2018 r. w godz. 12.00 – 16.00 jak zwykle w piękne okolice zabytkowej Kuźni Wodnej w Gdańsku – Oliwie.

Jest więc ostatnia okazja w tym roku aby móc na żywo podziwiać wyjątkowe samochody z przełomu kilku dekad.

Gospodarzami imprezy będą: Dariusz Wilk, wieloletni kustosz Kuźni Wodnej, który zaprezentuje wizje stworzenia Pomorskiego Muzeum Techniki i Motoryzacji z ewentualną siedzibą w Gdańsku, projekt kolejnych wypraw pojazdów zabytkowych po Europie i nie tylko oraz Bartłomiej Chruściński – dziennikarz motoryzacyjny, który poprowadzi imprezę i wypyta uczestników o ich przygodę z klasyczną motoryzacją.

Miłośnicy klasycznej motoryzacji – łączmy się !

Bez podziałów na marki, bez podziałów politycznych – łączy Nas pasja!

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta na w. Gdynia Wielki Kack

W związku z budową drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej i rozbudową węzła Gdynia Wielki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *