344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Mat. prasowe

[Zapowiedź] Zlot kierowców zawodowych – Gmina Smętowo Graniczne zaprasza

W najbliższy weekend, w dniach 6-7 lipca odbędzie się oficjalne otwarcie Portu Kopytkowo – strefy przyjaznej wszystkim podróżującym – od weekendowych turystów, samotnie lub z rodziną czy przyjaciółmi przemierzających trasę Warszawa – Łódź – Gdańsk, po zawodowych kierowców ciężarówek. Partnerem wydarzenia jest Grupa Wróbel – dealer marki Mercedes-Benz, prowadzący m.in. sprzedaż samochodów ciężarowych na terenie woj. pomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego oraz opolskiego.

Przestrzeń przyjazna podróżnym. 5 ha parkingu, 3 ha zieleni.

Port Kopytkowo to jedno z nielicznych w Polsce miejsc, które w tak kompleksowy sposób traktuje „przerwę na trasie”. Na terenie Portu Kopytkowo znajdziemy hotel, SPA, 3 restauracje, plażę, boisko, siłownię na zewnątrz, prysznice i pralnię, a także rozbudowaną strefę obsługi samochodów, w tym  stację paliw, myjnię TIR, serwis CB i NAV czy ładowarki pojazdów elektrycznych. Całość zlokalizowana przy drodze A1 i DW91, na trasie Warszawa – Łódź – Gdańsk.
Port Kopytkowo to miejsce, które zachęca podróżnych szeroką ofertą propozycji zarówno do należnego odpoczynku, jak i zadbania o komfort i bezpieczeństwo kierowców oraz pasażerów.

Oficjalnie, po raz pierwszy. Mercedes Nowy Actros i Port Kopytkowo.

Początek wakacji to idealny czas by przybliżyć miejsce, które ze względu na swoje położenie oraz zakres oferty może i powinno znaleźć się na szlaku wszystkich podróżujących nad morze.

Otwarcie Portu Kopytkowo zostało połączone z corocznym festynem odbywającym się w gminie Smętowo Graniczne oraz ze zlotem kierowców samochodów ciężarowych, w którym udział zapowiedziało około 400 pojazdów oraz firmy z branży TSL. Swoją obecność potwierdził również przedstawiciel marki Mercedes-Benz, Grupa Wróbel, która podczas imprezy zaprezentuje najnowszą odsłonę flagowego modelu transportu dalekobieżnego – Nowego Actrosa oraz flotę samochodów użytkowych do 3,5 tony – Nową Klasę V, Klasę X oraz niezawodnego Sprintera.

Disco – widowisko. Najbliższy weekend w Gminie Smętowo Graniczne.

6-7 lipca w Porcie Kopytkowo zapowiada się wyjątkowo gorąco. Dla wszystkich przejeżdżających oraz tych, którzy wiedzą, że będą w pobliżu Gmina Smętowo i Port Kopytkowo przygotowali dwa dni pełne zabawy, pozytywnej energii oraz działań mających na celu propagowanie bezpiecznej jazdy oraz poznania pracy zawodowego kierowcy.

Wśród atrakcji zaplanowanych przez organizatorów imprezy znajdą się koncerty na żywo, występ kabaretu Łowcy.B oraz wiele innych niespodzianek. Z pewnością dużą uwagę przyciągnie także konkurs zręcznościowy, przewidziany dla wszystkich przybyłych uczestników zlotu samochodów, który wyłoni najbardziej precyzyjnego kierowcę Actrosa – ciężarówki przyszłości. Warto zaznaczyć, że na wszystkich przybyłych, również tych najmłodszych, w specjalnej strefie Mercedes-Benz, czekają kolejne przyjemności. Dzięki ekspertom Grupy Wróbel z oddziału w Straszynie będzie można poznać, a nawet usiąść za kierownicą jednego z najnowocześniejszych pojazdów produkowanych seryjnie, odbyć szybką partyjkę gry planszowej Chińczyk, a nawet zrobić sobie tatuaż.

Zapraszamy wszystkich! 6-7 lipca 2019 r. w Porcie Kopytkowo!

Harmonogram Zlotu:

6 lipca SOBOTA

Sobota rano PORANNA ROZGRZEWKA Z Adrian Paker Traker

Krwiobus

godz. przedpołudniowe: zbiórka i rejestracja pojazdów ciężarowych zgłoszonych na zlot

miejsce: PORT Kopytkowo

godz. 11.00-17.00 blok przeznaczony dla firm z branży transportowe, prezentacje sprzętu, ciężarówek, pokazy i konkursy

  • konkurs zręcznościowy dla Kierowców Zawodowych Pań i Panów

godz. 17.00   Oficjalne otwarcie

godz 17. 30 – 00    Koncerty:

 17.30 DEJW

19.00 2 PLUS 2

20.30 WEEKEND

22.00 SKANER

– pokazy laserów

00.00 ZAKOŃCZENIE

7 Lipca NIEDZIELA

godz. 10.00-13.00 blok przeznaczony dla firm z branży transportowej prezentacje sprzętu, ciężarówek, pokazy i konkursy

godz. 13.00-14.00 rozstrzygnięcia konkursów King of Sound; King of Interior, King of Lighting, loterii oraz losowanie nagród wśród głosujących

godz. 15.00 – pokazy ratownictwa PSP;

godz. 15.30- konkury zręcznościowe w strefie John Deere

godz. 10.00-18.00 blok animacji dla rodzin i dzieci animacje, gry i zabawy rodzinne (dmuchańce, zabawy rodzinne prowadzone przez animatorów, konkursy)

godz. 14.00  kabaret Łowcy.B

godz. 16.00  koncert Blues Station

godz. 18.00  zakończenie

Strefa dla dzieci za darmo: malowanie twarzy, dmuchawce,  symulatory gier 3D i wiele wiele innych

Strefa Jeam Beam

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Wpadł w kłopoty przez tablice rejestracyjne. Interwencja Straży Miejskiej w Gdańsku

Strażnicy Miejscy w Gdańsku prowadzili czynności wobec nieprawidłowo zaparkowanych aut w rejonie Szpitala im. Mikołaja …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *