niedziela , 12 lipca 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / [Zaproszenie] Dni Otwarte Land Rover’a w British Automotive Gdańsk w dniach 8 -13 lipca

[Zaproszenie] Dni Otwarte Land Rover’a w British Automotive Gdańsk w dniach 8 -13 lipca

Dni Otwarte Jaguar Land Rover Approved w British Automotive Gdańsk-02316British Automotive Gdańsk, jedyny autoryzowany przedstawiciel marek Jaguar i Land Rover w Trójmieście, zaprasza na Dni Otwarte modeli Discovery oraz Discovery Sport. Akcja trwać będzie od 8 do 13 lipca w godzinach pracy salonu. 

W czasie trwania promocji zainteresowani klienci będą mogli zakupić oba modele w wyjątkowej ofercie cenowej, a upusty sięgną nawet 72 200 zł.

Przez cały tydzień w salonie będzie można także zapoznać się z produktami oferowanymi przez salony Intersport, z którym British Automotive weszło w kooperację na czas obowiązywania promocji.

Dealer przygotował z tej okazji także reklamę wideo. Z uwagi na okres wakacyjny a tym samym wyjazdowy, sprzyjający eksplorowaniu, postanowiliśmy nakręcić spot ukazujący nasze samochody, jako niebywale rodzinne i skłaniające do wspólnego przeżywania przygód – informuje Katarzyna Zblewska, Marketing Manager British Automotive Gdańsk.

W czasie trwania Dni Otwartch w salonie eksponowane będą tylko modele Discovery i Discovery Sport w różnych konfiguracjach.

Ponadto, jeśli klient zostawi swój samochód w rozliczeniu, uzyska dodatkowe 5000 zł do wydania na akcesoria.

Więcej informacji na temat kultowego modelu Discovery można znaleźć w naszym redakcyjnym teście: TUTAJ

Dni Otwarte Jaguar Land Rover Approved w British Automotive Gdańsk-02311

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Quadem próbował uciec gdańskim policjantom – został zatrzymany

Dzisiaj w nocy policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowcą quada, który próbował uniknąć kontroli i uciekając ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *