Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / [Zaproszenie] Premierowy tydzień nowego Lexusa UX w dniach 18 – 23.03.2019 w Lexus Trójmiasto

[Zaproszenie] Premierowy tydzień nowego Lexusa UX w dniach 18 – 23.03.2019 w Lexus Trójmiasto

Oficjalna, trójmiejska premiera Lexusa UX miała miejsce 10 października w Starym Maneżu w Gdańsku. Od tego czasu pierwszy crossover Lexusa podbija kolejne serca na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym. Po premierze modelu, Lexus Trójmiasto znalazło się w top 5 dilerów w Polsce, którzy uzyskali najwyższy wynik zamówień Lexusa UX. Co sprawia, że Lexus UX aspiruje do grona najbardziej pożądanych samochodów na świecie?

Pierwszy crossover Lexusa wyznacza nowe trendy zestawiając odważny miejski design z niezawodnością. Na niepowtarzalny wygląd najnowszego modelu składają się agresywne linie nadwozia oraz charakterystyczne dla marki światła. Twórcom modelu przyświecała koncepcja miejskiego crossovera (URBAN CROSSOVER).

UX jest wyposażony w wiele innowacyjnych technologii, takich jak kamery 360 stopni i światowej klasy system audio Mark Levinson® Premium Surround. Ponadto, wszystkie wersje wyposażenia UX posiadają w standardzie zaawansowany system bezpieczeństwa Lexus Safety System+.

Jako pierwszy Lexus zbudowany na nowej platformie architektury globalnej (GA-C), UX może pochwalić się najniższym środkiem ciężkości w swojej klasie i wyjątkową sztywnością nadwozia, zapewniając wrażenia z jazdy samochodem typu hatchback.

Model UX oferuje dwa nowe układy napędowe: UX 250h wyposażony w nowy układ hybrydowy czwartej generacji oraz UX 200 zasilany przez nowy 2-litrowy silnik benzynowy.

Wszystkich zainteresowanych odbyciem jazdy testowej, jedyny pomorski diler marki zaprasza na premierowy tydzień z nowym Lexusem UX w dniach 18 – 23.03.2019. Doradcy Klienta z salonu Lexus Trójmiasto zlokalizowanego w Gdyni Orłowie zapraszają Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00 oraz w soboty w godzinach 10.00 – 15.00.

W trakcie Premierowego Tygodnia poza nowym crossoverem, Klienci salonu będą mieli też okazję poznać wyjątkową ofertę na pozostałe modele japońskiej marki premium. Wartą uwagi jest oferta na model GS, który w specjalnej ofercie można nabyć już od 1 790zł miesięcznie. Dużym zainteresowaniem cieszy się też model RX w wyjątkowej cenie, rozpoczynającej się od 1 999zł miesięcznie.

Więcej informacji na www.lexusux.pl

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Groteskowa kradzież paliwa ze stacji paliw w Bąkowie

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawców kradzieży paliwa. Doszło do niej 17 lutego na stacji ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *