niedziela , 11 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
Sznur samochodów na Trasie Sucharskiego tuż przed wjazdem na Most Wantowy od strony Przeróbki zdj. Marek Wałuszko/gdansk.pl

Zator na Trasie Sucharskiego. Lepiej omijać ten odcinek w kierunku mostu wantowego!

Uszkodzona jest dylatacja przy wjeździe na most wantowy od strony portu. Rozpoczęto jej naprawę. Na czas prowadzonych prac, drogowcy wyłączyli z ruchu fragment prawego pasa, który jest przyczyną ogromnych zatorów. Lepiej omijać ten fragment Trasy Sucharskiego.

W piątek, 21 grudnia, po godz. 13, Gdański Zarząd Dróg i Zieleni otrzymał informację o uszkodzonej dylatacji na Trasie Sucharskiego, przy wjeździe na most wantowy, w kierunku obwodnicy południowej. Zamknięto fragment prawego pasa, co spowodowało w popołudniowych godzinach szczytu ogromy korek. Ciągnął się on od mostu aż do Tunelu pod Martwą Wisłą.

Co ważne, tuż za zwężonym odcinkiem trasy, na samym już moście, ruch kołowy wyraźnie się udrażnia. Część samochodów zjeżdża z Trasy i skręca w ul. Lenartowicza i Siennicką, co powoduje z kolei zatory (choć dużo mniejsze) na Przeróbce, w kierunku centrum Gdańska.

Rzeczniczka GZDiZ, Magdalena Kiljan, informuje, że naprawa dylatacji potrwa co najmniej kilka dni. Dlatego najlepiej omijać tę część miasta i korzystać z innych tras.

Źródło: Gdansk.pl

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Policjant pomógł zagubionemu danielowi na trójmiejskiej obwodnicy

Policjant ruchu drogowego z Gdańska podjął dzisiaj nietypową interwencję. Funkcjonariusz na gdańskim odcinku obwodnicy zajął …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *