Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow

Zdunek stawia na gwiazdy

Wiele firm na całym świecie decyduje się na zatrudnienie ambasadorów. Najczęściej wybiera się osoby znane, ale przede wszystkim lubiane. W Polsce ten trend również się przyjął. Na naszym lokalnym motoryzacyjnym rynku firmą, która wiedzie prym w tej dziedzinie jest grupa Zdunek.

Nie jest tajemnicą, że właściciel firmy, Tadeusz Zdunek jest fanem sportu. Wspiera wielu młodych ludzi w ich sportowych pasjach, a także angażuje się w wiele akcji, które przyczyniają się do rozpowszechniania sportów, szczególnie motorowych. Nie jest zatem niespodzianką, że prawie wszyscy ambasadorzy marki Zdunek są ze sportem związani.

Mateusz Borek

Mateusz Borek jest ambasadorem marki BMW. Dziennikarz sportowy od wielu miesięcy reprezentuje firmę Zdunek. Na co dzień jeździ BMW X5 z wysokoprężnym silnikiem, które towarzyszy mu podczas licznych podróży służbowych jak i w życiu prywatnym. Ostatnio jednak na krótki czas zasiadł za kierownicą najnowszej serii 7. Wspólnie z dealerem BMW Zdunek i redakcją Moto3m.pl przetestował flagową limuzynę.

Borek decydując się na funkcje ambasadora marki został również poproszony o udział w eventach organizowanych przez trójmiejskiego dilera. W najbliższym czasie dziennikarz uświetni swoją obecnością PZU Gdańsk Maraton, którego partnerem jest firma Zdunek.

Piotr Myszka  

Złoty Medalista Mistrzostw Świata 2010 roku i Mistrz Europy w latach 2011 i 2014, a także zawodnik Windsurfingowej Kadry Olimpijskiej Rio 2016 współpracuje z firmą Zdunek od 2012 roku. Wspólnie organizowali między innymi warsztaty windsurfingu dla podopiecznych z domu dziecka oraz dzieci klientów marki Renault. Do niedawna sportowcowi towarzyszył rubinowy Renault Kadjar, natomiast aktualnie podróżuje on modelem Espace. Cechą charakterystyczną samochodu Piotra Myszki jest jego oklejenie, którego motywem przewodnim jest Olimpiada w Rio.

Piotr Myszka Renault Zdunek Espace-00046

Krzysztof Głowacki  

Pięściarz, Krzysztof Głowacki to nowa powstać w szeregach ambasadorów grupy Zdunek. Szerszej publiczności został oficjalnie przedstawiony podczas premiery Renault Talismana w styczniu tego roku. Od tego też czasu nowy model w gamie Renault towarzyszy Głowackiemu w życiu prywatnym oraz służbowym.

Krzysztof Głowacki i Tadeusz Zdunek
Krzysztof Głowacki i Tadeusz Zdunek

Zobacz również: Trójmiejska premiera Renault Talisman

Katarzyna Figura

MINI Dni Otwarte Zdunek-06481Aktorka, reżyserka i fotografka. Katarzyna Figura jest ambasadorką marki MINI, reprezentowanej na Pomorzu przez firmę Zdunek. Figura decydując się na rolę ambasadorki kierowała się głównie charakterem MINI, ale także atmosferą panująca w salonie tej marki przy ulicy Druskiennickiej w Gdyni. Od niedawna aktorka poróżuje nowym modelem, na którym widnieje napis „MINI jest piękne”.

Zobacz również: Nowe MINI Katarzyny Figury

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu model Renalut Kadjar  z salonu przy ul. Miałki Szlak odebrał również Krzysztof Diablo Włodarczyk, o czym przeczytać można TUTAJ.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

W Gdańsku rozpoczął działalność nowy dealer AutoDiscover – w ofercie auta zza Oceanu

W Gdańsku – Oliwie, pod adresem Aleja Grunwaldzka 355, rozpoczął działalność nowy salon samochodowy. Należy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *