niedziela , 17 stycznia 2021
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Zero plastiku w Toyota Carter – wszystko w trosce o środowisko
Fot. Toyota Carter

Zero plastiku w Toyota Carter – wszystko w trosce o środowisko

Toyota Carter Gdańsk jako pierwsza stacja dealerska w Trójmieście, całkowicie zrezygnowała z używania plastikowych kubków, słomek i łyżeczek. Inicjatywa pracowników najstarszego dealera Toyoty na Pomorzu wpisuje się w czerwcowy „Zielony Miesiąc Toyoty”.

Od tygodnia klienci i pracownicy Toyota Carter Gdańsk korzystają z papierowych kubków, naturalnych słomek, drewnianych mieszadełek.

Fot. Toyota Carter
Fot. Toyota Carter

 

Mamy świadomość, że powrót do życia zgodnie z naturą wiąże się nierozerwalnie z rozwiązaniem problemu plastiku i jego utylizacji – mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk.

Podjęta przez zespół Toyota Carter Gdańsk decyzja o rezygnacji z opakowań to kolejne działanie najstarszego pomorskiego dealera Toyoty na rzecz poprawy kondycji środowiska naturalnego.

Na koncie firmy jest między innymi skuteczne działanie na rzecz wprowadzenia stref bezpłatnego parkowania dla hybryd Plug In i samochodów elektrycznych w Gdańsku i Sopocie i pierwsza stacja naprawy rowerów na gdańskiej ścieżce rowerowej, z której do dziś regularnie korzystają rowerzyści.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Gdynia.pl] Trasa Kaszubska rośnie w oczach

Trwa budowa Trasy Kaszubskiej w Gdyni. Choć śnieg solidnie przysypał Karwiny, Wielki i Kack i ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *