Strona główna / MOTO Lifestyle / Classic & Youngtimer / Zimują klasyki na parkingach Moderna Holding, dzięki akcji Automobilklubu Morskiego
Mat. prasowe AK Morski i Moderna Holding

Zimują klasyki na parkingach Moderna Holding, dzięki akcji Automobilklubu Morskiego

Są niezwykłe, kolorowe i niektóre mają nawet osiemdziesiąt lat! W ramach wspólnego przedsięwzięcia Moderna Holding i Automobilklubu Morskiego, część wolnych miejsc na podziemnych parkingach, należących do Holdingu, została udostępniona na zimowanie autoklasykom.

‌‌Znakiem firmowym Moderna Holding jest bardzo trafne inwestowanie w dziedzictwo kulturowe. Najlepszym na to dowodem są choćby: nieruchomość przy Grunwaldzkiej 505 w Oliwie, spektakularny Bank Polski w Gdyni, czy eleganckie osiedle w osnowie Parku Oliwskiego.

Realizacja takich przedsięwzięć to ogromna satysfakcja, dlatego, kiedy pojawił się pomysł, postanowiliśmy wykorzystać zasoby wolnych miejsc parkingowych i wejść z trójmiejskimi automobilistami w projekt „Zimowy dach dla klasyka” – mówi Adam Małaczek, prezes Moderna Holding.

Garażowanie czy nawet eksponowanie klasycznych pojazdów za preferencyjne stawki, na wolnych miejscach podziemnych parkingów to europejski standard. U nas to nowość, dlatego tak ważny jest – zwłaszcza w Trójmieście – ten pierwszy krok, który udało nam się zrobić z Moderna Holding – mówi Bartosz Gondek, członek zarządu Automobilklubu Morskiego.

O tym jak dużo klasyków szuka zimą miejsca, w którym mogłyby ciepło, sucho i bezpieczne garażować, pokazało zainteresowanie projektem. W ciągu zaledwie kilkunastu dni, klasycznych najemców zyskało wszystkie kilkanaście wolnych miejsc. Gdyby akcję mocniej nagłośnić, chętnych byłoby z pewnością kilkudziesięciu.

Akcja Moderna Holding i Automobilklubu Morskiego potrwa do rozpoczęcia kolejnego sezonu. Umowy z klasycznymi najemcami podpisane są do maja.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

VII wydanie kalendarza MOTO Pomorze z pomorskimi klasykami

Łukasz Boehnke, trójmiejski fotograf, po raz VII wydał swój autorski kalendarz „MOTO Pomorze”. Tradycyjnie umieścił ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *