Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Zobacz nowe salony Ford i KIA przejęte przez Grupę JD Kulej w Olsztynie

Zobacz nowe salony Ford i KIA przejęte przez Grupę JD Kulej w Olsztynie

Salon Ford JD Kulej w Olsztynie-07192Na zaproszenie trójmiejskiej Grupy JD Kulej, mieliśmy okazję zobaczyć nowe obiekty dealera, zlokalizowane w Olsztynie. Firma na początku tego roku, przejęła koncesję dwóch marek – Forda i KIA w stolicy Warmii i Mazur. Jest to pierwsza inwestycja wywodzącej się z Gdyni firmy, poza Trójmiastem. 

Salon Forda to nowoczesny budynek zlokalizowany przy ulicy Budowlanej 7. Wewnątrz eksponowanych jest ponad 10 modeli. Są to zarówno auta osobowe jak i dostawcze, ponieważ w salonie funkcjonuje ‚Transit Centrum’ – oferujące użytkowe samochody z rodziny Ford. Ponadto, w kompleksie znajduje się obszerny serwis mechaniczny oraz blacharnia i lakiernia.

W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowany jest również salon marki KIA. Jego adres to Lubelska 40. W budynku prezentowanych jest do 6 samochodów, a tuż obok znajduje się również budynek salonu z samochodami używanymi. Zakres usług serwisowych jest taki sam jak w przypadku marki Ford i obejmuje zarówno usługi mechaniczne jak i blacharsko-lakiernicze.

W ciągu dwóch lat, firma JD Kulej zbuduje w tym miejscu zupełnie nowy, spełniający najnowsze standardy KIA salon.

Salon KIA JD Kulej w Olsztynie-07207

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Moto3m TV] Użytkowa nowość w gamie Toyoty: nowa ProAce City Verso w Toyota Walder Chwaszczyno

W gamie marki Toyota debiutuje nowy, użytkowy model ProAce. Konstrukcyjnie samochód jest bliźniakiem Citroen’a Berlingo, ...

Jeden komentarz

  1. Jeśli chodzi o modele Kia to wypożyczałem niedawno jeden z nich w Panek i nawet fajnie się nim jeździło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *