poniedziałek , 12 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
mat.prasowe

„Zwolnij! Pracujemy dla Ciebie” – ankieta

FBSerwis S.A. w ramach kampanii „Zwolnij! Pracujemy dla Ciebie”  przeprowadza internetowe badanie skierowane do zmotoryzowanych uczestników ruchu drogowego. Wypełniającemu ankietę przedstawionych zostanie szesnaście pytań jednokrotnego wyboru.

Celem przeprowadzanego badania jest poznanie stosunku kierowców do przepisów ruchu drogowego. Ma to pozwolić na lepsze poznanie najistotniejszej grupy odbiorców akcji – kierowców, co według organizatorów, pozytywnie wpłynie na efekty kampanii.

Przeprowadzenie ankiety pozwoli nam dokładniej poznać zachowania i nawyki kierowców. Dzięki temu będziemy mogli znacznie podnieść efektywność działań prowadzonych w ramach kampanii, a co ca tym idzie –  lepiej chronić życie i zdrowie naszych pracowników – tłumaczy Artur Pielech, prezes FBSerwis.

Pytania dotyczą sposobu reakcji kierowców na konkretne sytuacje na drodze, ze szczególnym naciskiem na te, w których uczestniczą pracownicy drogowi.

Badanie znajduje się pod linkiem: http://badanie.zwolnijpracujemydlaciebie.pl/

Kampania „Zwolnij! Pracujemy dla Ciebie” prowadzona jest od 17 października bieżącego roku. Jej celem jest zmniejszenie liczby wypadków z udziałem służb utrzymania dróg.

Źródło: FBSerwis

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Raport] Budowa drogi ekspresowej S6

Przedstawiamy nagranie wideo, przedstawiające zaawansowanie prac na budowie drogi ekspresowej S6 Słupsk – Gdańsk, na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *