czwartek , 5 sierpnia 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow

Gdańska szkoła samochodowa otrzymała pomoc dydaktyczną od Renault Polska i Renault Zdunek

Renault Polska wraz z Renault Zdunek, przekazało kolejny samochód Zespołowi Szkół Samochodowych w Gdańsku. Renault Scenic III generacji posłuży między innymi do nauki diagnostyki samochodowej. Jest to już trzeci, kompletny samochód przekazany gdańskiej szkole przez wyżej wspomniane firmy. W szkolnej „flocie” od dwóch lat jest ponadto Renault Vel Satis i Megane CC. 

Przekazanie nastąpiło 13 stycznia 2021 roku, tuż przed końcem ferii zimowych. Akt przekazania oraz kluczyki do samochodu odebrała reprezentująca ZSS wicedyrektor Iwona Orłowska, a stronę darczyńcy reprezentował Tadeusz Zdunek, Prezes Renault Zdunek, który jest absolwentem tej szkoły.

Jesteśmy przekonani, że realizacja praktycznej nauki zawodu we współpracy z takimi pracodawcami jak PUH „Zdunek” Sp. z o.o. ma wielki wpływ na jakość kształcenia zawodowego uczniów branży motoryzacyjnej. Nasza szkoła kształci we wszystkich zawodach branży motoryzacyjnej: technik pojazdów samochodowych, elektromechanik, mechanik, kierowca-mechanik – mówi Iwona Orłowska, ZSS wicedyrektor

Przekazany samochód to Scenic z silnikiem 1.4. To bardzo popularna jednostka stosowana także w pojazdach innych marek. Cieszę się, że uczniowie będą mogli zdobywać na nim wiedzę, która w przyszłości pozwali im na skuteczną naprawę samochodów – podsumował Tadeusz Zdunek, Prezes Renault Zdunek.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Energa udostępnia kierowcom innowacyjne ładowanie pojazdów na słupach oświetleniowych w Gdyni

Energa Oświetlenie, spółka zależna Energi z Grupy ORLEN, w ramach współpracy z Urzędem Miasta Gdyni zainstalowała kolejne dwie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *