Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Porsche Centrum Sopot: 911-tka jak Subaru – niebieska ze złotymi felgami!

Porsche Centrum Sopot: 911-tka jak Subaru – niebieska ze złotymi felgami!

Kultowe Subaru Impreza WRX ma już chyba na stałe przypisaną „swoją” konfiguracje zewnętrzną: niebieski lakier i złote felgi. Chociaż to bardzo charakterystyczne dla tego modelu połączenie, możliwe jest ono także w przypadku innych marek i modeli. W Porsche Centrum Sopot zaparkował model 911 właśnie w takiej specyfikacji. 

Porsche 911 to marka sama w sobie, która nie potrzebuje czerpać wzorców od innych. Zdarza się jednak, że marki wymieniają się między sobą pomysłami na konfigurację. Nie jest przecież powiedziane, że czerwone może być tylko Ferrari, a żółte Lamborghini.

Prezentowany egzemplarz 911-tki wykończony jest granatowym lakierem Gentian Blue Metallic wymagającym dopłaty 6 366 zł. Do tego „złote” koła za 6 122 zł. Obręcze te lakierowane są na kolor Satin Aurum. Zawierają osłony piast z dwukolorowym herbem Porsche i dostępne są w połączeniu z 20 lub 21-calowymi obręczami Carrera Exclusive Design lub 20-/21-calowymi obręczami Carrera S.

To opcja rzadko wybierana przez naszych Klientów, dlatego tak skonfigurowaliśmy ten salonowy egzemplarz, aby móc pokazać tę opcję wykończenia ich wymarzonego samochodu – informuje Adam Wąsik, Doradca Klienta Porsche Centrum Sopot.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Emocje do potęgi M! M Week w BMW Bawaria Motors Gdańsk

W tym tygodniu trwa wielkie święto modeli M w BMW Bawaria Motors Gdańsk – jest ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *