Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Toyota Plus w Toyota Carter Gdańsk
Fot. Toyota Carter Gdańsk
Fot. Toyota Carter Gdańsk

Toyota Plus w Toyota Carter Gdańsk

Fot. Toyota Carter Gdańsk
Fot. Toyota Carter Gdańsk

Prawie 100 procent samochodów sprzedawanych w  programie Toyota Plus w Toyota Carter Gdańsk, objętych jest Gwarancją Premium, obejmującą rok, lub dwa lata użytkowania pojazdu.

Gwarancja Premium, oraz pozyskiwanie przez nas najlepszych jakościowo samochodów daje klientowi kupującemu w Toyota Carter Gdańsk używane auto pełne poczucie bezpieczeństwa – mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk. –  To przekłada się na notowany przez nas od trzech lat, stały wzrost sprzedaży samochodów używanych.

Fot. Toyota Carter Gdańsk
Fot. Toyota Carter Gdańsk

W programie Toyota Plus w Toyota Carter Gdańsk znajdują się różne marki samochodów, jednak największym zainteresowaniem cieszą się Toyoty.

Toyota Carter Gdańsk to jedyny autoryzowany dealer oficjalnego programu sprzedaży samochodów używanych Toyota Plus w Gdańsku.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Masterlease Gdańsk - budynek, siedziba-03267

Samochód jako benefit pracowniczy – nowy produkt Grupy Masterlease

MasterBenefit to kolejne w ostatnich miesiącach innowacyjne rozwiązanie wprowadzone na rynek przez Grupę Masterlease. W ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>